Artystyczne dzieła z Charity Gala Integro-EU 2023 – Sztuka z sercem dla potrzebujących

Obrazy:


„Kwiat” absolutnie wyjątkowa fotografia Szymona Brodziaka, podarowana przez Brodziak Gallery przedstawiająca Anę.
Zdjęcie wykonane na ukochanej przez parę, wietrznej wyspie Lanzarote w 2014 roku– w przeciwieństwie do wielu innych projektów Brodziaka – zupełnie niezaplanowane i spontaniczne. Plaża Famara na Lanzarote okazała się być bardzo inspirująca również dla wielkiego reżysera Pedro Almodóvar'a, który nakręcił tu kilka scen filmu "Przerwane objęcia" (Los abrazos rotos, 2009) z Penélope Cruz w roli głównej.

Tryptyk "Komunikacja" autorstwa utalentowanej artystki 𝑻𝒆𝒄𝒉𝒏𝒂𝒛𝒋𝒊. To abstrakcyjne dzieło, które zostało stworzone w 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝒓𝒐𝒌𝒖. Obraz podarowany we współpracy z Pyramida Gallery.
Ten wyjątkowy tryptyk jest inspirowany elementami modelu przekazu sygnałów Shannon i Weavera w teorii komunikacji. Płótna ukazują organiczne formy, które zgrabnie splatają się ze sobą, przypominając tkankę glejową w układzie nerwowym.
Całość została namalowana farbami akrylowymi oraz farbami aktywnymi w świetle UV, co nadaje obrazom dodatkowego efektu i głębi. Formaty obrazów w tryptyku doskonale korespondują z ich podtytułami i odzwierciedlają różne funkcje w procesie komunikacji.

Obraz przekazany z prywatnej kolekcji Pani 𝑷𝒓𝒐𝒇𝒆𝒔𝒐𝒓 𝑴𝒂𝒓𝒊𝒊 𝑱𝒐𝒍𝒂𝒏𝒕𝒚 𝒁̇𝒚𝒄𝒉𝒐𝒘𝒔𝒌𝒊𝒆𝒋
Autorstwa Iwony Fisher-Zuziak.
𝑰𝒘𝒐𝒏𝒂 𝑭𝒊𝒔𝒉𝒆𝒓-𝒁𝒖𝒛𝒊𝒂𝒌- architekt, malarka (dyplomowana w obu dziedzinach), pedagog na Wydziale Architektury PK.
Malarstwo Iwony Fischer-Zuziak wynika z nader szczęśliwego połączenia osobistego odczucia świata oraz intuicji. Stwierdzenie takie, wszelako tylko w uproszczeniu, zarysowuje źródła tej twórczości.
W dorobku artystycznym malarki jest 29 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą, oraz udział w 25 wystawach zbiorowych. Obrazy artystki znajdują się w licznych kolekcjach prywatnych w kraju oraz między innymi w Austrii, Danii, Francji, Niemczech, Szwecji, Szwajcarii, USA, Kanadzie, oraz w Italii.


„𝑱𝒐𝒌𝒆𝒓” 120x100cm z roku 2022, autorstwa utalentowanego artysty 𝑱𝒂𝒏𝒖𝒔𝒛𝒂 𝑶𝒓𝒛𝒆𝒄𝒉𝒐𝒘𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 z Fine Art Gallery to prawdziwe dzieło sztuki. Ten obraz, inspirowany postacią znaną z kultowego filmu, wyróżnia się nie tylko swoją techniką i precyzją wykonania, ale również głębią emocji, które potrafi wzbudzić.
𝑱𝒂𝒏𝒖𝒔𝒛 𝑶𝒓𝒛𝒆𝒄𝒉𝒐𝒘𝒔𝒌𝒊 sytuuje w świecie sztuki, której motywy czerpie z popkultury. Patrząc na obrazy Artysty odnosi się wrażenie, że owe surrealistyczne i pop-artystyczne sceny są immamentną częścią współczesnego świata.
Obraz z gatunku pop-art to doskonały sposób na podkreślenie danej przestrzeni. Obraz od razu rzuca się w oczy, łączy w sobie wyraziste kolory, zestawione z kontrastującym, ciemnym tłem.Obraz namalowany przez 𝑫𝒂𝒓𝒊𝒆̨ 𝑫𝒆𝒋𝒌𝒆̨ - absolwentkę edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych.
"𝑩𝒖𝒓𝒛𝒂 𝒑𝒊𝒂𝒔𝒌𝒐𝒘𝒂 III" 2023 to obraz z cyklu bałtyckiego, w którym artystka wykorzystuje naturalne elementy nadmorskiej przyrody: piasek, muszelki i drobne kamyki. Artystka wykorzystując niekonwencjonalne materiały stwarza unikalną kompozycję.
Swoją twórczością pragnie zwrócić uwagę na rolę przyrody w życiu człowieka, jej piękno i wyjątkowość. Stara się tworzyć swoje prace z jak największej ilości naturalnych elementów, pozyskiwanych przeze mnie z przyrody.
Tworzy zagadkę dla odbiorców, którzy samodzielnie muszą doszukiwać się umieszczonych na płótnie fragmentów roślin, piasku, muszelek - skrzętnie ukrytych pod warstwą malarską


Obraz wykonany przez artystę 𝑺ł𝒂𝒘𝒐𝒎𝒊𝒓𝒂 𝑫𝒂𝒏𝒊𝒆𝒍𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 pt. "𝑯𝒆𝒂𝒅 𝑼𝑷 " z roku 2022, 
Ten dynamiczny i wyrazisty obraz o wymiarach 𝟕𝟎𝒙𝟔𝟎 𝒄𝒎 został stworzony techniką 𝒂𝒌𝒓𝒚𝒍𝒖 𝒊 𝒔𝒑𝒓𝒂𝒚𝒖 na płótnie. Stanowi on część cyklu 𝒔𝒕𝒓𝒆𝒆𝒕-𝒑𝒐𝒑, który łączy w sobie elementy ulicznej sztuki z kulturą pop. 
Twórcza energia, która płynie z tego dzieła, zachęca do uniesienia głowy i spojrzenia w przyszłość z otwartym umysłem. Wibrantne kolory i odważne linie wprowadzają nas w świat ulicznej estetyki, jednocześnie łącząc ją z ikonograficznymi elementami popkultury.

"𝑭𝑳𝑶𝑹𝑬𝑺 𝑺𝑶𝑳𝑰𝑺 𝑰𝑴𝑷𝑹𝑶𝑩𝑨𝑻𝑼𝑺 ”Splątani w kwiatach oświetlonych słońcem. 
𝑵𝒂𝒔𝒕𝒂𝒛𝒋𝒂 𝑺𝒕𝒂𝒏𝒊𝒔𝒛𝒆𝒘𝒔𝒌𝒂 jest dyplomowanym Doktorem Malarstwa po Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i we Wrocławiu. Technika olej na płótnie 𝟏𝟓𝟎𝒙𝟏𝟎𝟎 𝒄𝒎 wykonany w słonecznym miesiącu jakim jest lipiec w 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝒓𝒐𝒌𝒖. Obraz prezentowany był na licznych wystawach w Polsce i za granicą m.in. w Londynie oraz na indywidualnej wystawie w Nowym Jorku. 
Dzieło można odnaleźć na największym portalu rynku sztuki @artsy
𝑷𝒓𝒂𝒄𝒂 𝒐𝒑𝒐𝒘𝒊𝒂𝒅𝒂 𝒐 𝒘𝒊𝒆̨𝒛𝒊 𝒏𝒂𝒕𝒖𝒓𝒚 𝒛 𝒄𝒛ł𝒐𝒘𝒊𝒆𝒌𝒊𝒆𝒎.
Malarstwo 𝑵𝒂𝒔𝒕𝒂𝒛𝒋𝒊 jest bardzo osobiste. Skupia się głównie na aspekcie emocjonalnym, trochę szamańskim, duchowym, mistycznym. Daje spojrzenie na podwójność świata; nie zero-jedynkową, ale taką, w której wszystko przepływa we wszystko. To, co z ludzkiego ciała w to, co z przyrody, męskie w żeńskie, smutek w radość, samotność w miłość, trauma w pozytywny rozwój potraumatyczny. Przestrzenie ciała oraz natury symbolizują sfery duchowe. Energetyczne połączenia więzi, które za pomocą pędzla oraz farby zostały zawarte w obrazach autorki, są tutaj bardzo istotne. Cała opowieść toczy się wokół pozytywnego rozwoju potraumatycznego."𝑾𝒊𝒍𝒌" w wykonaniu artystki Marleny Majewskiej z 2023 roku.
To piękne dzieło, stworzone 𝒇𝒂𝒓𝒃𝒂𝒎𝒊 𝒂𝒌𝒓𝒚𝒍𝒐𝒘𝒚𝒎𝒊 𝒏𝒂 𝒑ł𝒐́𝒕𝒏𝒊𝒆 𝒃𝒂𝒘𝒆ł𝒏𝒊𝒂𝒏𝒚𝒎 o wymiarach 𝟕𝟎𝒙𝟏𝟎𝟎 𝒄𝒎, zachwycająco oddaje niezwykły talent artystyczny. To absolutny majstersztyk, który w realistyczny sposób oddaje każdy detal. Jego 𝒑𝒓𝒆𝒄𝒚𝒛𝒋𝒂 𝒊 𝒑𝒊𝒆̨𝒌𝒏𝒐 zapierają dech w piersiach. Niesamowity realizm sprawia, że wilk na płótnie staje się niemal żywy, a widzowie mogą zagubić się w jego szczegółach. To absolutnie zachwycający przykład talentu artystycznego Marleny Majewskiej, która nie tylko ożywiła wilka na płótnie, ale także przekazuje emocje i siłę tego zwierzęcia.
𝑻𝒐 𝒅𝒛𝒊𝒆ł𝒐 𝒔𝒛𝒕𝒖𝒌𝒊, 𝒌𝒕𝒐́𝒓𝒆 𝒛𝒂𝒑𝒂𝒅𝒂 𝒘 𝒑𝒂𝒎𝒊𝒆̨𝒄́ 𝒊 𝒃𝒖𝒅𝒛𝒊 𝒛𝒂𝒄𝒉𝒘𝒚𝒕

„Muzyk” LeeKooper w wykonaniu artystki Marleny Majewskiej z 2023 roku. To piękne dzieło, stworzone farbami akrylowymi na płótnie bawełnianym o wymiarach 80x60 cm. Wyjątkowy talent Marleny Majewskiej w połączeniu z jej umiejętnością wykorzystania farb akrylowych stworzył niepowtarzalną kompozycję, która przenosi nas w świat muzyki. Artystka w mistrzowski sposób uchwyciła energię i emocje płynące z muzyki, tworząc dynamiczne linie i bogate kolory, które ożywiają całe obraz.

„Muzyk” LeeKooper to nie tylko estetyczne doznanie dla oka, ale również dla duszy. Ta praca artystyczna wzbudza w nas głębokie emocje i pobudza nasze zmysły. Bez wątpienia jest to dzieło, które przyciąga uwagę i wzbudza zachwyt zarówno wśród miłośników sztuki, jak i osób zainteresowanych muzyką.

Obraz „𝑪𝒉𝒘𝒊𝒍𝒂” powstał z myślą o 𝘾𝙝𝙖𝙧𝙞𝙩𝙮 𝙂𝙖𝙡𝙖 𝙄𝙣𝙩𝙚𝙜𝙧𝙤-𝙀𝙐 w 2023 roku.
Namalowany farbami akrylowymi na płótnie o wymiarach 𝟒𝟎𝒙𝟓𝟎 𝒄𝒎.
W obrazie "Chwila" artystka 𝑨𝒍𝒊𝒄𝒋𝒂 𝑴𝒂𝒕𝒆𝒋𝒌𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂 pragnie uchwycić beztroskie i ulotne chwile, które w naszym życiu są tak piękne i ważne, a często niestety przelatują niezauważone. To przesłanie jest niezwykle istotne, a cały dochód z 
aukcji tego obrazu zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
𝑨𝒍𝒊𝒄𝒋𝒂 𝑴𝒂𝒕𝒆𝒋𝒌𝒐𝒘𝒔𝒌𝒂 to utalentowana artystka urodzona w 1991 roku w Jaworze. Jest artystką samoukiem, a malarstwo to jej pasja od najmłodszych lat. Jej technika to akryl na płótnie, a w swoich dziełach ukazuje piękno świata zwierzęcego i przyrody. Jednak nieustannie eksperymentuje z nowymi tematami i technikami, 
dążąc do stworzenia czegoś pięknego i niepowtarzalnego.
𝑨𝒍𝒊𝒄𝒋𝒂 często angażuje się w aukcje charytatywne, przekazując swoje 
obrazy i tworząc specjalne ilustracje na potrzeby tych wydarzeń.
Od 2020 roku artystka sprzedała już kilkadziesiąt prac, a jej 
obrazy znalazły właścicieli zarówno na terenie Polski, jak i Europy.
Dzięki takim inicjatywom, jak obraz "𝑪𝒉𝒘𝒊𝒍𝒂 ," możemy nie tylko cieszyć się sztuką, ale także wspierać szlachetne cele charytatywne. 𝑻𝒐 𝒑𝒓𝒂𝒘𝒅𝒛𝒊𝒘𝒆 𝒑𝒐ł𝒂̨𝒄𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒂𝒔𝒋𝒊 𝒂𝒓𝒕𝒚𝒔𝒕𝒚𝒄𝒛𝒏𝒆𝒋 𝒛 𝒅𝒛𝒊𝒂ł𝒂𝒏𝒊𝒆𝒎 𝒏𝒂 𝒓𝒛𝒆𝒄𝒛 𝒊𝒏𝒏𝒚𝒄𝒉.„𝑮𝒖𝒂𝒓𝒅𝒊𝒂𝒏” 
Kolaż na płótnie 𝟏𝟎𝟎𝒙𝟕𝟎𝒄𝒎 stworzony przez utalentowaną artystkę 𝑱𝒐𝒂𝒏𝒏𝒆̨ 𝑾𝒊𝒆𝒕𝒓𝒛𝒚𝒄𝒌𝒂̨. 
To niezwykłe dzieło sztuki, które ukazuje abstrakcyjną metaforę strażnika czuwającego nad nami w życiu. Złożoność struktur tego obrazu symbolizuje różne aspekty naszej tożsamości i doświadczanych emocji. To prawdziwa podróż przez naszą psychikę i wewnętrzny świat.
Praca Joanny może stać się inspiracją do samorefleksji. Zachęca nas do bycia strażnikami własnego umysłu i serca, do dbania o naszą równowagę emocjonalną i ducha.
To nie tylko piękne dzieło sztuki, ale także wyraz troski o naszą planetę. Obraz wykonany w technice kolażu na płótnie bawełnianym wpisuje się w nurt 
ekologiczny poprzez wykorzystanie 𝒎𝒆𝒕𝒐𝒅𝒚 𝒖𝒑𝒄𝒚𝒌𝒍𝒊𝒏𝒈𝒖.
Odwiedźcie stronę artystki, aby zobaczyć więcej jej fascynujących prac: https://www.joannawietrzycka.com


Obrazy artystki Bożeny Kamińskiej, które zostały przeznaczone na aukcję charytatywną 𝘾𝙝𝙖𝙧𝙞𝙩𝙮 𝙂𝙖𝙡𝙖 𝙄𝙣𝙩𝙚𝙜𝙧𝙤-𝙀𝙐. Te piękne obrazy, powstały w 2023 roku przenoszą nas w magiczny świat natury i zwierząt.

𝘽𝙤𝙯̇𝙚𝙣𝙖 𝙆𝙖𝙢𝙞𝙣́𝙨𝙠𝙖, urodzona w Krakowie w 1968 roku, jest artystką samoukiem. Jej prace są wyrazem jej pasji i miłości do życia. Inspiracją dla niej są emocje, sny i muzyka, które nadają obrazom dodatkowego wymiaru. To artystka, która maluje z serca i duszy, tworząc prawdziwą sztukę.


Dzieło sztuki o wymiarach 𝟑𝟎𝒙𝟒𝟎 𝒄𝒎, 𝒂𝒖𝒕𝒐𝒓𝒔𝒕𝒘𝒂 𝒖𝒕𝒂𝒍𝒆𝒏𝒕𝒐𝒘𝒂𝒏𝒆𝒋 𝑾𝒊𝒐𝒍𝒆𝒕𝒕𝒚 𝑪𝒊𝒄𝒉𝒐𝒄𝒌𝒊𝒆𝒋, na płótnie bawełnianym o gramaturze 280g/m³. Obraz został stworzony przy użyciu farb akrylowych i należy do gatunku 𝒂𝒃𝒔𝒕𝒓𝒂𝒌𝒄𝒋𝒊. Płótno zostało odpowiednio zagruntowane i zabezpieczone werniksem, co zapewnia jego trwałość i wyjątkowy wygląd.

𝑾𝒊𝒐𝒍𝒆𝒕𝒕𝒂 𝑪𝒊𝒄𝒉𝒐𝒄𝒌𝒂 od zawsze odnajduje się w świecie sztuki, ale poważne malowanie stało się jej pasją zaledwie trzy lata temu. To właśnie sztuka pomogła jej przetrwać trudniejsze chwile w życiu.
𝑨𝒓𝒕𝒚𝒔𝒕𝒌𝒂 jest wielbicielką abstrakcji, tworząc dzieła nieoczywiste i takie, które wydają się nieudane lub nieskończone. Uwielbia zestawienie kolorów, szczególnie czerni, bieli i złota, choć nie stroni od innych akcentów kolorystycznych.
Każdy obraz, który tworzy, jest takim, którym z chęcią udekorowałaby swoje własne wnętrze.
To przekazany obraz stanowi doskonały przykład ulubionych elementów i kolorów artystki. 𝑾𝒊𝒐𝒍𝒆𝒕𝒂 nie ogranicza się jedynie do pędzli - do malowania wykorzystuje różne przedmioty z życia codziennego, takie jak folie, gąbki, rurki, zakrętki, co nadaje jej pracom 𝒏𝒊𝒆𝒑𝒐𝒘𝒕𝒂𝒓𝒛𝒂𝒍𝒏𝒚 𝒄𝒉𝒂𝒓𝒂𝒌𝒕𝒆𝒓.

@moje.obrazy


"𝑲𝒓𝒐́𝒍𝒐𝒘𝒂" - Hołd dla Kultury Afrykańskiej i Kobiet Afryki 
Pragniemy Wam przedstawić wyjątkowe 𝒅𝒛𝒊𝒆ł𝒐 𝒔𝒛𝒕𝒖𝒌𝒊, które nie tylko zachwyca swoją piękną kolorystyką, ale przede wszystkim oddaje hołd kulturze afrykańskiej oraz niezwykłym kobietom tego kontynentu.
To przestrzenny obraz o wymiarach 𝟔𝟎𝒙𝟖𝟎 𝒄𝒎, stworzony w 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝒓𝒐𝒌𝒖 przez utalentowaną artystkę 𝑨𝒏𝒏𝒆̨ 𝒁𝒂𝒋𝒂̨𝒄. Obraz ten jest wyjątkowy pod wieloma względami.
Wykorzystuje technikę utwardzania 𝒕𝒌𝒂𝒏𝒊𝒏 𝒐𝒓𝒂𝒛 𝒎𝒊𝒙𝒎𝒆𝒅𝒊𝒂, co nadaje mu unikalną strukturę i głębię. Ale to nie wszystko! Dzięki efektom 𝟑𝑫, obraz staje się jeszcze bardziej oryginalny i fascynujący, przyciągając nasze spojrzenia i zapraszając nas do odkrywania jego ukrytych detali.
"𝑲𝒓𝒐́𝒍𝒐𝒘𝒂" to nie tylko dzieło sztuki, to także przekaz szacunku i podziwu dla bogatej kultury Afryki oraz niezwykłych kobiet, które ją tworzą i inspirują nas wszystkich.
Zachęcamy Was do odwiedzenia profilu @_anna_zc, aby poznać więcej prac tej utalentowanej artystki i zanurzyć się w świat jej twórczości.Obraz autorstwa 𝑷𝒂𝒕𝒓𝒚𝒄𝒋𝒊 𝑲𝒓𝒚, znaną jako @patrycjakry. Ten fascynujący obraz o wymiarach 𝟏𝟎𝟎𝒙𝟏𝟎𝟎 𝒄𝒎 𝒕𝒐 𝒑𝒓𝒂𝒘𝒅𝒛𝒊𝒘𝒂 𝒑𝒐𝒆𝒛𝒋𝒂 𝒌𝒐𝒍𝒐𝒓𝒐́𝒘 𝒊 𝒇𝒐𝒓𝒎.
 𝑷𝒂𝒕𝒓𝒚𝒄𝒋𝒂 𝑲𝒓𝒚𝒔𝒛𝒄𝒛𝒖𝒌, urodzona w 1992 roku w Namysłowie, to absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. E Gepperta we Wrocławiu. Otrzymała dyplom z wyróżnieniem za eksperymentalną koncepcję projektowo-artystyczną pt. "Mebel - wynik interdyscyplinarnego procesu twórczego."
Jest laureatką Nagrody 𝑴𝒊𝒏𝒊𝒔𝒕𝒓𝒂 𝑲𝒖𝒍𝒕𝒖𝒓𝒚 𝒊 𝑫𝒛𝒊𝒆𝒅𝒛𝒊𝒄𝒕𝒘𝒂 𝑵𝒂𝒓𝒐𝒅𝒐𝒘𝒆𝒈𝒐 oraz otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Wrocławia. Przez wiele lat prowadziła autorskie 𝒔𝒕𝒖𝒅𝒊𝒐 𝒑𝒓𝒐𝒋𝒆𝒌𝒕𝒐𝒘𝒆 𝑲𝑹𝒀_, specjalizujące się w projektowaniu wnętrz i mebli.
Charakteryzuje ją nieustanny eksperyment i poszukiwanie prawdy o sobie poprzez twórczość. Tworzenie to dla niej osobisty eksperyment, a malarstwo jest swoistym wyrazem jej instynktu artystycznego. Prace Patrycji często ewoluują, przekształcają się, a faktury i techniki malarskie wprowadzają dodatkową głębię do jej dzieł.
 Aktualnie głowy oraz ich wzajemne relacje stanowią motyw przewodni jej twórczości, co prowadzi do fascynujących refleksji na temat interdyscyplinarności sztuki i projektowania.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Patrycji Kry (http://www.patrycjakry.pl/) oraz śledzenia jej na Instagramie (@patrycjakry @whoiskry_ ), aby poznać więcej fascynujących dzieł artystki i być na bieżąco z jej twórczymi poszukiwaniami.


"𝑷𝒓𝒛𝒆𝒔𝒊𝒍𝒆𝒏𝒊𝒆" czyli "𝑺𝒖𝒎𝒎𝒆𝒓 𝑺𝒐𝒍𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆" to dzieło artystki 𝑴𝒐𝒏𝒊𝒌𝒊 𝑺𝒆𝒓𝒐𝒌𝒊. To prawdziwe dzieło sztuki, które łączy w sobie różne techniki i materiały.

 Obraz o wymiarach 𝟗𝟎𝒙𝟗𝟎 𝒄𝒎 został stworzony przy użyciu techniki 𝒎𝒊𝒙𝒆𝒅 𝒎𝒆𝒅𝒊𝒂 𝒏𝒂 𝒑ł𝒐́𝒕𝒏𝒊𝒆, z wykorzystaniem 𝒂𝒌𝒓𝒚𝒍𝒖, 𝒐𝒍𝒆𝒋𝒖 𝒊 𝒔𝒕𝒓𝒖𝒌𝒕𝒖𝒓𝒚. Jest oprawiony w ramę z 𝒔𝒖𝒓𝒐𝒘𝒆𝒈𝒐 𝒅𝒓𝒆𝒘𝒏𝒂, co dodaje wyjątkowego charakteru.

𝑴𝒐𝒏𝒊𝒌𝒂 𝑺𝒆𝒓𝒐𝒌𝒂 to absolwentka 𝑨𝒌𝒂𝒅𝒆𝒎𝒊𝒊 𝑺𝒛𝒕𝒖𝒌 𝑷𝒊𝒆̨𝒌𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒘𝒆 𝑾𝒓𝒐𝒄ł𝒂𝒘𝒊𝒖.
Malarstwo, Grafika, były wykładowca uczelni artystycznej. Jest znana z niezwykłego talentu i pomysłowości w sztuce. Jej prace zdobywają wiele 𝒏𝒂𝒈𝒓𝒐́𝒅 zarówno w Polsce, jak i w Europie.

𝑴𝒐𝒏𝒊𝒌𝒂 jest miłośniczką 𝒂𝒃𝒔𝒕𝒓𝒂𝒌𝒄𝒋𝒊 na najwyższym poziomie, a jej technika malowania jest niezwykle imponująca. Jej obrazy znalazły właścicieli zarówno w 𝑷𝒐𝒍𝒔𝒄𝒆, 𝒋𝒂𝒌 𝒊 𝒏𝒂 𝒄𝒂ł𝒚𝒎 𝒔́𝒘𝒊𝒆𝒄𝒊𝒆, a kolekcjonerzy często i chętnie dzielą się z nią swoimi wrażeniami i emocjami po powieszeniu jej dzieł na ścianie.

Jeśli jesteście miłośnikami sztuki abstrakcyjnej, koniecznie śledźcie 𝑴𝒐𝒏𝒊𝒌𝒆̨ 𝑺𝒆𝒓𝒐𝒌𝒆̨ na Instagramie (@seroka.obrazy_abstrakcyjne), aby dowiedzieć się więcej o jej twórczości i artystycznych dokonaniach. 

„Glaze painting it's my destiny”

A graduate of the Academy of Fine Arts in Wrocław. Polish artist.A head full of ideas. She found her current, her direction. He constantly enriches his creative workshop in the direction of glaze painting.         
Multiple winner of competitions in Poland and in Europe.A lover of abstraction at a high level. A great workshop of glazing painting.
Monika Seroka has sold many of her paintings in Poland and around the world. Each such sale ends with a return e-mail, with descriptions of wonderful emotions and artistic experiences that collectors experienced after hanging the works on the wall."𝑾𝒊𝒐𝒔𝒆𝒏𝒏𝒆 𝑷𝒓𝒛𝒆𝒃𝒖𝒅𝒛𝒆𝒏𝒊𝒆" to obraz o wymiarach 𝟕𝟎𝒙𝟓𝟎 𝒄𝒎 stworzony przez utalentowaną artystkę 𝑴𝒂𝒓𝒊𝒆̨ 𝑬𝒍𝒛̇𝒃𝒊𝒆𝒕𝒆̨ 𝑲𝒂𝒓𝒄𝒛𝒆𝒘𝒔𝒌𝒂̨. Obraz zagości w ten weekend na 𝑪𝒉𝒂𝒓𝒊𝒕𝒚 𝑮𝒂𝒍𝒂 𝑰𝒏𝒕𝒆𝒈𝒓𝒐-𝑬𝑼.

Te dzieło sztuki jest nie tylko celebracją powracającej do życia przyrody po długiej zimie, ale także metaforą przemiany człowieka, który wyzwala się z ograniczeń i odnajduje akceptację samego siebie wraz ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami.

𝑴𝒂𝒓𝒕𝒂 𝑲𝒂𝒓𝒄𝒛𝒆𝒘𝒔𝒌𝒂 jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu 𝑴𝒂𝒍𝒂𝒓𝒔𝒕𝒘𝒂 𝒊 𝑯𝒊𝒔𝒕𝒐𝒓𝒊𝒊 𝑺𝒛𝒕𝒖𝒌𝒊, a także pasjonatką przyrody, kolorów, linii i znaków. Jej twórczość czerpie inspirację z bogactwa emocji i psychologicznych mechanizmów kierujących postępowaniem ludzi. 𝑨𝒓𝒕𝒚𝒔𝒕𝒌𝒂 głęboko wsłuchuje się w siebie i stara się wyrazić swoje wewnętrzne przeżycia i przemyślenia za pomocą sztuki.

Poprzez swoje obrazy 𝑴𝒂𝒓𝒊𝒂 𝑬𝒍𝒛̇𝒃𝒊𝒆𝒕𝒂 𝑲𝒂𝒓𝒄𝒛𝒆𝒘𝒔𝒌𝒂 pragnie dotrzeć do głębokich zakamarków duszy odbiorcy i zachęcić go do refleksji nad własnym życiem i przemianami, które w nim zachodzą. Jej artystyczną podróż można śledzić na Instagramie pod adresem @m_art_istica, 𝒈𝒅𝒛𝒊𝒆 𝒎𝒐𝒛̇𝒏𝒂 𝒐𝒅𝒌𝒓𝒚𝒄́ 𝒘𝒊𝒆̨𝒄𝒆𝒋 𝒋𝒆𝒋 𝒇𝒂𝒔𝒄𝒚𝒏𝒖𝒋𝒂̨𝒄𝒚𝒄𝒉 𝒅𝒛𝒊𝒆ł 𝒊 𝒊𝒏𝒔𝒑𝒊𝒓𝒂𝒄𝒋𝒊.

„Jesienna symfonia” Tatiana Bodnar
Poznajcie Tatianę Bodnar, utalentowaną malarkę o niezwykłym talencie i sercu pełnym dobroci. Tatiana od lat oddaje się sztuce, tworząc dzieła, które wzruszają, inspirują i zachwycają.
Jej obrazy są pełne wyrazu i głębi, a każdy z nich opowiada swoją unikalną historię. To właśnie dzięki takim artystkom, jak Tatiana, możemy cieszyć się pięknem sztuki i jednocześnie wspierać ważne cele charytatywne.
Zachęcamy wszystkich do śledzenia Tatiany, twórczej podróży na jej profilu na Instagramie @_art_iva_gallery i odkrywania więcej jej niezwykłych dzieł!Obraz "𝑱𝒖𝒖𝒊𝒄𝒉𝒊" autorstwa 𝑷𝒂𝒘ł𝒂 𝑺́𝒘𝒊𝒂̨𝒕𝒌𝒂.

𝑷𝒂𝒘𝒆ł 𝑺́𝒘𝒊𝒂̨𝒕𝒆𝒌, absolwent łódzkiej ASP, to utalentowany artysta zajmujący się malarstwem i projektowaniem graficznym. Jego prace znalazły uznanie na wystawach zarówno w kraju, jak i za granicą, docierając m.in. do 𝑪𝒉𝒊𝒏, 𝑩𝒆𝒍𝒈𝒊𝒊, 𝑩𝒖ł𝒈𝒂𝒓𝒊𝒊, 𝑵𝒐𝒓𝒘𝒆𝒈𝒊𝒊, 𝑹𝒐𝒔𝒋𝒊 𝒊 𝑺𝒛𝒘𝒂𝒋𝒄𝒂𝒓𝒊𝒊.
Inspiracją 𝑷𝒂𝒘ł𝒂 jest morze - jego nieskończona głębia i kojący szum. Spędzanie czasu na plaży to dla niego terapia i źródło spokoju. Te uczucia harmonii i relaksu odnajdziecie w jego obrazach.

 "𝑱𝒖𝒖𝒊𝒄𝒉𝒊" to dzieło wykonane techniką 𝒆𝒎𝒖𝒍𝒔𝒋𝒊 𝒘𝒊𝒏𝒚𝒍𝒐𝒘𝒆𝒋 na płótnie o imponujących wymiarach 𝟓𝟎𝒙𝟏𝟎𝟎 𝒄𝒎. Przyjrzyjcie się uważnie, a może odnajdziecie w nim spokój i siłę oceanu.
Dziękujemy Pawłowi za podzielenie się swoją pasją i sztuką z nami! 

𝑶𝒍𝒈𝒂 𝑲𝒐𝒛𝒚𝒓𝒂 „𝒁𝒂𝒅𝒖𝒎𝒂”

Obraz wykonany farbami akwarelowymi na papierze bawełnianym. Przedstawia studium postaci męskiej, przedstawionej za pomocą intensywnego światłocienia oraz zredukowanej palety barw- autorka ograniczyła się do użycia trzech kolorów: żółtego, turkusowego i ciemnej szarości. Uwypuklenie szczegółów anatomii - bruzd i zmarszczek ma na celu wprowadzenie odbiorcy w klimat zamyślenia, nostalgii i retrospekcji. W gestii odbiorcy pozostaje interpretacja tego, jakiego obrazu dotyczy zaduma bohatera obrazu.

To subtelne połączenie barw i technik malarskich przyciąga uwagę, tworząc unikalną atmosferę. Praca ta doskonale ilustruje zdolności artystyczne 𝑶𝒍𝒈𝒊 𝑲𝒐𝒛𝒚𝒓𝒚
@olg_arts

"𝑫𝑬𝑬𝑷 𝑷𝑼𝑹𝑷𝑳𝑬" to fascynujący obraz abstrakcyjny o wymiarach 𝟕𝟎𝒙𝟗𝟎 𝒄𝒎, stworzony przez utalentowaną artystkę - 𝑱𝒐𝒂𝒏𝒏𝒂 𝑩𝒊𝒍𝒔𝒌𝒂. To prawdziwa uczta dla oczu, gdzie artystka wykorzystała farby akrylowe, odcienie różu, fioletu, czerń, biel i złoto, aby stworzyć 𝒏𝒊𝒆𝒛𝒘𝒚𝒌ł𝒆 𝒌𝒐𝒎𝒑𝒐𝒛𝒚𝒄𝒋𝒆.
𝑱𝒐𝒂𝒏𝒏𝒂 zastosowała technikę pouringu, czyli wylewania farb, co pozwoliło jej na tworzenie płynnych, dynamicznych form i kontrastów. Całość została zabezpieczona werniksem satynowym, nadając obrazowi lekki połysk. Obraz jest gotowy do powieszenia bez ramy, a jego boki są przedłużeniem samego dzieła. Każdy obraz sygnowany jest z boku podobrazia i z tyłu, a dołączany jest certyfikat autentyczności.
𝑱𝒐𝒂𝒏𝒏𝒂 𝑩𝒊𝒍𝒔𝒌𝒂 podzieliła się swoją pasją do malarstwa kilka lat temu. Jej twórczość jest różnorodna, sięga od małych formatów po duże płótna. Wykorzystuje różnorodne techniki i materiały, w tym akryl na polskich płótnach bawełnianych. 𝑱𝒐𝒂𝒏𝒏𝒂 pracuje z zaangażowaniem, używając szpachli, pędzli, palców i innych przedmiotów, aby tworzyć 𝒖𝒏𝒊𝒌𝒂𝒍𝒏𝒆 𝒅𝒛𝒊𝒆ł𝒂.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o twórczości 𝑱𝒐𝒂𝒏𝒏𝒚 𝑩𝒊𝒍𝒔𝒌𝒂, możecie odwiedzić jej stronę internetową (https://joannabilska.pl/) lub śledzić ją na mediach społecznościowych, takich jak Facebook (@joannabilskaart) oraz Instagram (@joannabilskaart).
Zachęcamy do odkrywania pięknych dzieł Joanny

Rzeźby:

"𝑲𝑹𝒁𝒀𝑲", autorstwa 𝑷𝒊𝒐𝒕𝒓𝒂 𝑾ł𝒂𝒅𝒛𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐, wyjątkowe dzieło sztuki zostało stworzone z 𝒏𝒂𝒕𝒖𝒓𝒂𝒍𝒏𝒊𝒆 𝒖𝒌𝒔𝒛𝒕𝒂ł𝒕𝒐𝒘𝒂𝒏𝒆𝒈𝒐 𝒅𝒓𝒆𝒘𝒏𝒂 i jest częścią większego cyklu pt. "𝑺𝑻𝑾𝑶𝑹𝒁𝑶𝑵𝑬 𝑷𝑹𝒁𝑬𝒁 𝑵𝑨𝑻𝑼𝑹𝑬̨ 𝑶𝑫𝑵𝑨𝑳𝑬𝒁𝑰𝑶𝑵𝑬 𝑷𝑹𝒁𝑬𝒁 𝑪𝒁Ł𝑶𝑾𝑰𝑬𝑲𝑨", który artysta prezentuje na swoim profilu Instagram jako 𝑯𝑨𝑴𝑨𝑫𝑹𝑰𝑨𝑫𝒀.
"𝑲𝑹𝒁𝒀𝑲" jest doskonałym przykładem twórczości 𝑷𝒊𝒐𝒕𝒓𝒂, który od wielu lat eksperymentuje z różnorodnymi formami stworzonymi przez naturę. Jego celem jest wyeksponowanie naturalnego piękna tych obiektów i podkreślenie ich zdumiewających kształtów.
Artysta opracował 𝒘ł𝒂𝒔𝒏𝒂̨ 𝒕𝒆𝒄𝒉𝒏𝒊𝒌𝒆̨ pracy z drewnem, która polega na znalezieniu potencjalnego, naturalnego obiektu, takiego jak kawałek gałęzi, korzenia czy pnia, a następnie nadaniu mu swojego artystycznego spojrzenia. Piotr stara się ingerować w naturalną formę jak najmniej, aby zachować autentyczność i siłę natury.
Rzeźby 𝑷𝒊𝒐𝒕𝒓𝒂 𝑾ł𝒂𝒅𝒛𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐 są prawdziwym pokazem mocy natury. Niektóre z jego prac są wieloznaczne, zmieniając swoje znaczenie w zależności od pozycji i otoczenia. Materiał, którym pracuje, to drewno poddane naturalnej obróbce, a czasem wzbogacane niewielkimi elementami miedzianymi lub kamiennymi. Każda rzeźba jest jednym z rodzaju i stanowi fascynującą eksplorację natury.
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o twórczości 𝑷𝒊𝒐𝒕𝒓𝒂 𝑾ł𝒂𝒅𝒛𝒊𝒏́𝒔𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐, możecie odwiedzić jego profil na Instagramie jako @hamadriady.𝑬𝑴𝑴𝑨, która wykonana jest przez 𝑻𝒐𝒎𝒂𝒔𝒛𝒂 𝑼𝒓𝒃𝒂𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛𝒂 𝒊 𝑲𝒐𝒏𝒓𝒂𝒅𝒂 𝑼𝒓𝒃𝒂𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛𝒂 w technice własnej, jako szkło artystyczne gięte ręcznie w temperaturze 𝟖𝟓𝟎 𝑪. Bazę stanowi element granitowy. Prace będzie można nabyć na najbliższej Charity Gala Integro-EU!
Wymiary pracy EMMA, wynoszą 𝟏𝟎𝒙𝟐𝟎𝒙𝟕𝟕𝒄𝒎. 
𝑻𝒐𝒎𝒂𝒔𝒛 𝑼𝒓𝒃𝒂𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛 𝒊 𝑲𝒐𝒏𝒓𝒂𝒅 𝑼𝒓𝒃𝒂𝒏𝒐𝒘𝒊𝒄𝒛 𝒕𝒘𝒐𝒓𝒛𝒂̨ 𝒔𝒕𝒖𝒅𝒊𝒐 𝑨𝒓𝒄𝒉𝒊𝒈𝒍𝒂𝒔𝒔, w którym projektują i wykonują wielkoformatowe kompozycje szklane, będące unikatami dedykowanymi do konkretnego miejsca, z poszanowaniem wizji architekta i wymagań inwestora.
Szklane dzieła wzbogacają wiele obiektów publicznych w kraju i na świecie, w tym między innymi 𝑷𝒂𝒓𝒍𝒂𝒎𝒆𝒏𝒕 𝑬𝒖𝒓𝒐𝒑𝒆𝒋𝒔𝒌𝒊 𝒘 𝑺𝒕𝒓𝒂𝒔𝒃𝒖𝒓𝒈𝒖, 𝑺𝒂̨𝒅 𝑵𝒂𝒋𝒘𝒚𝒛̇𝒔𝒛𝒚 𝒘 𝑾𝒂𝒓𝒔𝒛𝒂𝒘𝒊𝒆, 𝑶𝒑𝒆𝒓𝒆̨ 𝒊 𝑭𝒊𝒍𝒉𝒂𝒓𝒎𝒐𝒏𝒊𝒆̨ 𝑷𝒐𝒅𝒍𝒂𝒔𝒌𝒂̨ 𝒘 𝑩𝒊𝒂ł𝒚𝒎𝒔𝒕𝒐𝒌𝒖 𝒄𝒛𝒚 𝑾𝒚𝒅𝒛𝒊𝒂ł 𝑬𝒍𝒆𝒌𝒕𝒓𝒚𝒄𝒛𝒏𝒚 𝑷𝒐𝒍𝒊𝒕𝒆𝒄𝒉𝒏𝒊𝒌𝒊 𝑾𝒓𝒐𝒄ł𝒂𝒘𝒔𝒌𝒊𝒆𝒋.
ARCHIGLASS | Urbanowicz
Galeria SZOPA JAZOWA
www.archiglass.com.pl


		
Shopping Cart

Jak kupić?

Zakupy na stronie Fundacji Integro-EU są proste. Poniżej znajdziesz wszelkie kroki, dzięki którym zakupisz interesujące Cię dzieło:

1. Wybierz interesujące Cię dzieło i dodaj je do koszyka (w razie wątpliwości lub pytań, kliknij przycisk “Zapytaj o dzieło” po wejściu na stronę produktu).

2. Sprawdź zawartość koszyka a następnie kliknij przycisk “Złóż zamówienie“.

3. Podaj wszelkie dane, które są potrzebne do realizacji zamówienia (kieruj się wskazówkami przy polach do uzupełnienia).

4. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności dzieła oraz informacji o kosztach wysyłki, potwierdź swoje zamówienie, wysyłając do nas maila zwrotnego na adres: fundacja@integro-eu.pl

5. Przelej odpowiednią kwotę obejmującą cenę dzieła wraz z kosztami wysyłki na konto podane m.in. w zakładce “Przekaż darowiznę” na stronie Fundacji Integro-EU, nie dłużej niż 5 dni po otrzymaniu informacji o dostępności danego dzieła.

Wysyłka i koszty dostarczenia dzieła

Wysyłka zostanie zrealizowana po dokonaniu i wpłynięciu przelewu na konto Fundacji Integro-EU.

Zakupione prace wysyłamy na koszt nabywcy. Koszt dostarczenia dzieła jest podawany indywidualnie dla każdego zamówienia.

Każde dzieło jest zabezpieczane w przypadku ewentualnego uszkodzenia.